DTNB CASE 69-78-3
Khoom npe: DTNB
CAS Tsis muaj .:69-78-3
Lwm lub npe: 5,5 '- dithiobis (2-nitrobenzoic acid)
Zog: Cov hmoov dawb dawb
TNN tshwj xeeb hauv cov khoom noj ntxiv, cov tshuaj muaj tshuaj, tshuaj pleev kom zoo nkauj, thiab lwm yam yuav xav nug yog tias koj muaj kev xav tau.
Hauj lwm lawm
Cov khoom lag luam

| Khoom npe | Dtnb |
| Cas tsis muaj. | 69-78-3 |
| Kev coj dawb huv | >99% |
| Dej cawv | tsis muaj cawv |
| Ntim Ntaus | PP Hnab / Cardboard Thoob |
| Khoom | Tshuaj Txha |
| Ntawv luaj li cas | 1kg / 10kg / 20kg / 100kg |
| Procucuts nyhav | 1.2kg / 12kg / 23kg / 115kg |
| Suav | 1kg / hnab 10kg / thoob 20kg / thoob 20kg / thoob |
| Ntawv muaj | ISO9001 |
| Txee lub neej | 24 Lub Hlis |
| Moq | 100 g |
Yam ua hauj lwm
DTNB (5,5 '{{{- dithiobis (2-nitrobenzoic acid), Cas: 69-78-3), nws yog ib qho kev ntsuas ntawm Elman Nws cov haujlwm tseem ceeb yog kom yauv tshuaj lom neeg tshwj xeeb nrog cov pab pawg dawb, yog li ua tau cov xim dawb thiab yooj yim
Lub tshuab ntawm kev ua ntawm cov reagent no ua tau zoo thiab ncaj qha. Ib qho molecule ntawm DTNB tuaj yeem yauv tawm cov tshuaj tiv thaiv kev txo qis nrog ob pab pawg, ua txhaum nws tus kheej daim ntawv cog lus. Nyob rau tib lub sijhawm, rau txhua pab pawg thiol noj, daj anion nrog kev nqus tau muaj zog ntawm 412nm tawm. Qhov ntau tshaj plaws kev sib raug zoo nrog cov kev sib piv ntawm 1: 2 thiab qhov hloov pauv tseem ceeb hauv kev kho qhov muag ua rau nws yog ib qho ntawm feem ntau txhim khu kev qha hauv kev ntsuas kom muaj nuj nqis. Nws lub siab rhiab rau kev nrhiav kom raug ntawm trace kuaj, nrog cov ntawv thov los ntawm cov nqaij ntuag nqaij mos rau cov nqaij mos.
Hauv kev siv cov kev siv, tus nqi ntawm DTNB yog xav txog hauv ntau qhov kev tshawb fawb tseem ceeb. Nws yog dav siv los txiav txim siab txog cov kev xav ntawm cov roj ntsha tsawg li glutathione thiab cysteine, thiab yog ib qho cuab yeej tseem ceeb rau kev soj ntsuam cov kab mob ntawm tes. Nws tau tshwj xeeb rau kev txiav txim siab cov ntsiab lus glutathione hauv kev ua liaj ua teb xws li goji berries. Nyob rau tib lub sijhawm, nws tseem yog tus qauv kub rau kev kawm cov ntsiab lus thiab kev ua haujlwm ntawm cov ntsiab lus ntawm cov neeg muaj txiaj ntsig xws li Metalothionein. Los ntawm sealifying thiol pawg nyob rau hauv biological kuaj, cov kws tshawb nrhiav tuaj yeem delve rau ntau cov txheej txheem kev ua haujlwm xws li oxidative kev nyuaj siab, cov qauv hlau thiab cov qauv.
Ntim thiab Xa Tawm

Ntim hauv 1kg / hnab 10kg / Thoob 20kg / Thoob
Tsev tsim khoom
Peb Lub Hoobkas & Kev Siv Tshuaj
TNN ua rau koj lub neej zoo dua.




Vim li cas koj thiaj xaiv TNN



Cim npe nrov: DTNB CAS 69-78-3, Tuam Tshoj, Tuam Tshoj chaw tsim khoom, Hoobkas, lag luam, luv nqi, tus nqi qis, qauv dawb









