Fmoc {{0- ser (hpo3bzl) {{2} ho ho h ake cas 158171-14-3
Cov Khoom Npe: FMOC - ser (hpo3bzl) {{heh
CAS Tsis tau No.:158171-14-3
Lwm Lub Npe: FMOC -}-} (benzylphospho) {l {{3} dine
Zog: Cov hmoov dawb dawb
TNN tshwj xeeb hauv cov khoom noj ntxiv, cov tshuaj muaj tshuaj, tshuaj pleev kom zoo nkauj, thiab lwm yam yuav xav nug yog tias koj muaj kev xav tau.
Hauj lwm lawm
Cov khoom lag luam

| Khoom npe | Fmoc - ser (hpo3bzl) {{2} h h |
| Cas tsis muaj. | 158171-14-3 |
| Kev coj dawb huv | >98% |
| Dej cawv | tsis muaj cawv |
| Ntim Ntaus | PP Hnab / Cardboard Thoob |
| Khoom | Tshuaj Txha |
| Ntawv luaj li cas | 1kg / 10kg / 20kg / 100kg |
| Procucuts nyhav | 1.2kg / 12kg / 23kg / 115kg |
| Suav | 1kg / hnab 10kg / thoob 20kg / thoob 20kg / thoob |
| Ntawv muaj | ISO9001 |
| Txee lub neej | 24 Lub Hlis |
| Moq | 100 g |
Yam ua hauj lwm
FMOC SER (hpo3bzl) -}}}}}}}}}}}}} Nws cov qauv molecular tiv thaiv tus - amino pab pawg ntawm serine nrog FMOC pawg, thaum sab saw hlau qhia hauv cov pab pawg Benzyl nyob ruaj khov. Qhov kev tsim qauv no ua rau nws muaj zog siv tshuaj lom neeg rau kev kawm cov txheej txheem biological ntawm reversible protein phosphorylation.
Tus tseem ceeb ntawm cov compound no nyob rau hauv nws lub peev xwm los simulate lub phosphorylation xeev ntawm serine. Hauv cov khoom -}}}}}}}}}}}}}}}}} Cov kws tshawb fawb tuaj yeem siv cov kev sib tw ntawm cov kab ke ntawm polypeptide, yog li cov lus txiav txim siab siv phosphorylated peptides. Cov kev tshawb fawb no, raws li qhov tseem ceeb tshuaj lom neeg cov kev tshawb fawb, yog siv hauv cov cim kev hloov pauv hloov pauv, enzyme kev cai kev cai, thiab cov kev ua si metabolism.
Hauv kev txhim kho cov tshuaj, daim ntawv thov ntawm FMOC SAR (HPO3BZL) {{oh yog qhov tshwj xeeb. Nws yog dav siv nyob rau hauv tus qauv thiab hluavtaws ntawm cov tshuaj tshiab cov tshuaj molecules phiaj rau cov hom phiaj xws li kinases thiab phosphatases. Los ntawm kev ua ke phosphate amino acid analogues, yog ua tau kom muaj kev cuam tshuam siv tshuaj rau cov qog, thiab kab mob metabolic, thiab cov kab mob netabolic, thiab neurological disciders.
Tsis tas li ntawd, cov compound no tseem ceeb lub luag haujlwm hauv kev tshawb fawb txuj ci, feem ntau siv los ua cov txheej txheem kev kuaj mob thiab siv tau cov protein thiab peptides. Nws pab pawg Benzyl tau xaiv tau rau hauv cov txheej txheem tom qab, muab cov tshuaj siv tau yooj yim rau kev tsim cov phiaj xwm tshiab
Ntim thiab Xa Tawm

Ntim hauv 1kg / hnab 10kg / Thoob 20kg / Thoob
Tsev tsim khoom
Peb Lub Hoobkas & Kev Siv Tshuaj
TNN ua rau koj lub neej zoo dua.




Vim li cas koj thiaj xaiv TNN



Cim npe nrov: FMOC - ser (hpo3bzl) {} Ah {hok, lag luam, luv nqi, tus nqi qis, qauv dawb









