D - tus cwj mem {{1} alh tiag tiag 52-67-5
Khoom npe: D - tus cwj mem {{1} h h
CAS TSIS TAU .:52-67-5
Zog: Cov hmoov dawb dawb
TNN tshwj xeeb hauv cov khoom noj ntxiv, cov tshuaj muaj tshuaj, tshuaj pleev kom zoo nkauj, thiab lwm yam yuav xav nug yog tias koj muaj kev xav tau.
Hauj lwm lawm
Cov khoom lag luam

| Khoom npe | D - tus cwj mem - huag |
| Cas tsis muaj. | 52-67-5 |
| Kev coj dawb huv | >99% |
| Dej cawv | tsis muaj cawv |
| Ntim Ntaus | PP Hnab / Cardboard Thoob |
| Khoom | Tshuaj Txha |
| Ntawv luaj li cas | 1kg / 100kg / 1000kg |
| Procucuts nyhav | 1.1kg / 115kg / 1150kg |
| Suav | 1kg / hnab 100kg / thoob 1000kg / thoob |
| Ntawv muaj | ISO9001 |
| Txee lub neej | 24 Lub Hlis |
| Moq | 100 g |
Yam ua hauj lwm
D - tus cwj mem}- Oh yog cov khoom siv hluav taws xob thiab cov khoom siv hluav taws xob tseem ceeb. Raws li ib tug d -} conved configured lub tsev muaj ntau yam tshuaj tiv thaiv kev kho mob (APIs) kev tsim kho yeeb tshuaj tam sim no vim nws cov qauv molecular.
Hauv kev kho mob, tus tseem ceeb tus nqi ntawm d -}} penicillamine lus dag nyob rau hauv nws cov hlau zoo nkauj muaj peev xwm thiab kev tiv thaiv kab mob. Nws tau pom zoo rau kev kho mob ntawm Wilson tus kab mob (ib tug kws tooj liab lub cev uas tau tawm los ntawm lub raum ntau dua uas tau tiv thaiv kev lom zem ntawm tooj liab hauv plab hnyuv siab raum. Ib yam li ntawd, raws li cov txheej txheem no, nws kuj tseem siv tau los kho qee yam kev lom tau hnyav. Thaum kho cystinuria, nws tuaj yeem hnov mob nrog cysteine los ua cov soluble disulfides, txo qis kev pheej hmoo ntawm cov kev pheej hmoo ntawm pob zeb tsim. Tsis tas li ntawd, raws li tus neeg sawv cev immunomodulatory, d - penicatamine tuaj yeem txhim kho cov tsos mob ntawm Cell muaj nuj nqi thiab txo cov txiaj ntsig ntawm lub cev.
Dhau ntawm nws cov qauv ncaj qha siv, d -}}}}} ntug tshuaj kev txhim kho tau nce zuj zus. Cov pab pawg thiol ({{{} shiren center ua nws lub module zoo rau kev tsim cov nyom molecules. Ib qho piv txwv tseem ceeb yog tias nws ua haujlwm ua ib qho tseem ceeb SCHTHETETE rau Johnson / Johnson txoj kev txhim kho ntawm qhov ncauj cyclic inhibitors. Hauv kev tsim qauv ntawm hom kev hloov tshiab no, tus qauv ntawm D-Penicillamine tau ua ke hauv kev ua tiav lub hom phiaj loj heev, thiab qhov ncauj zoo nkauj ruaj khov, thiab qhov ncauj ntawm cov yeeb yam ntawm cov tshuaj.
Ntim thiab Xa Tawm

Ntim hauv 1kg / hnab 100kg / thoob 1000kg / thoob
Tsev tsim khoom
Peb Lub Hoobkas & Kev Siv Tshuaj
TNN ua rau koj lub neej zoo dua.




Vim li cas koj thiaj xaiv TNN



Cim npe nrov: D - tus cwj mem {{lug {1} Oh Cas), cov chaw tsim khoom, lag luam, luv nqi, tus nqi qis, qauv dawb










