FMOC - l {{1} {{ho {ho {ho} Oh Cas 201531-88-6
Khoom npe: FMOC - l {{1} {{2} h h h
CAS TSIS MUAJ.:201531-88-6
Zog: Cov hmoov dawb dawb
TNN tshwj xeeb hauv cov khoom noj ntxiv, cov tshuaj muaj tshuaj, tshuaj pleev kom zoo nkauj, thiab lwm yam yuav xav nug yog tias koj muaj kev xav tau.
Hauj lwm lawm
Cov khoom lag luam

| Khoom npe | FMOC - l -} {{} huag |
| Cas tsis muaj. | 201531-88-6 |
| Kev coj dawb huv | >99% |
| Dej cawv | tsis muaj cawv |
| Ntim Ntaus | PP Hnab / Cardboard Thoob |
| Khoom | Tshuaj Txha |
| Ntawv luaj li cas | 1kg / 10kg / 20kg / 100kg |
| Procucuts nyhav | 1.2kg / 12kg / 23kg / 115kg |
| Suav | 1kg / hnab 10kg / thoob 20kg / thoob 20kg / thoob |
| Ntawv muaj | ISO9001 |
| Txee lub neej | 24 Lub Hlis |
| Moq | 100 g |
Yam ua hauj lwm
FMOC - l}- Oh yog lub tsev tseem ceeb hauv cov txiaj ntsig ntawm cov khoom siv. Nws cov qauv molecular tau ua tib zoo tsim, thiab pab pawg tiv thaiv ob, fmoc (fluorenyrothesl) thiab TRT (Tripherylmethyl), tau qhia. Cov xeeb ceem no ua rau nws yog ib qho tseem ceeb hauv nruab nrab rau kev npaj siab ntawm high- kawg peptide siv yeeb tshuaj, suav nrog qhov ncauj catclic inhibitors.
The core function of Fmoc-L-Pen (Trt) - OH lies in its controllable protection strategy for amino acid functional groups. Nws {{4} amino pab pawg yog tiv thaiv los ntawm FMOc pawg los ntawm kev tsim cov qauv ua kom zoo nkauj, kom pom cov qauv acidic ntawm cov qauv molecular nyob rau hauv ntau cov kauj ruam. Nyob rau tib lub sijhawm, nws sab saw thiol pab pawg yog tiv thaiv los ntawm trt pawg. Cov txheej txheem tiv thaiv kab mob Orthogon tso cai rau cov neeg siv tshuaj tua cov pab pawg ntawm cov xwm txheej sib txawv (xws li cov qauv siv roj ntsha
Raws li cov tshuaj no zoo heev, daim ntawv thov fmoc {{0} {1} {2} he he he} he he} Oh mus tshaj qhov kev sib tw ntawm kev zoo nkauj peptide synthesis. Nyob rau hauv kev txhim kho kev txiav {{4 4}} ntug kev siv xws li kev ua kom zoo nkauj peptide molecules nrog tshwj xeeb- qhov chaw ua haujlwm. Nws cov khoom tiv thaiv ruaj khov kom muaj kev ntseeg tau ntawm cov molecules nyob rau hauv ntev tau-theem synences tau ua kom zoo nkauj nrog cov qhov ncauj tshiab thiab hom phiaj.
Ntim thiab Xa Tawm

Ntim hauv 1kg / hnab 10kg / thoob 20kg / thoob 20kg / thoob
Tsev tsim khoom
Peb Lub Hoobkas & Kev Siv Tshuaj
TNN ua rau koj lub neej zoo dua.




Vim li cas koj thiaj xaiv TNN



Cim npe nrov: FMOC - l} {1} Ah Cas (TRT) {2} {} awv {









