L - tus cwj mem {{1} h oh Cas 1113-41-3
Khoom npe: L - tus cwj mem {{1} h h
CAS TSIS tau .: E113-41-3
Lwm lub npe: l - penicillamine
Zog: Cov hmoov dawb dawb
TNN tshwj xeeb hauv cov khoom noj ntxiv, cov tshuaj muaj tshuaj, tshuaj pleev kom zoo nkauj, thiab lwm yam yuav xav nug yog tias koj muaj kev xav tau.
Hauj lwm lawm
Cov khoom lag luam

| Khoom npe | L - tus cwj mem - huag |
| Cas tsis muaj. | 1113-41-3 |
| Kev coj dawb huv | >98% |
| Dej cawv | tsis muaj cawv |
| Ntim Ntaus | PP Hnab / Cardboard Thoob |
| Khoom | Tshuaj Txha |
| Ntawv luaj li cas | 1kg / 10kg / 20kg |
| Procucuts nyhav | 1.2kg / 12kg / 23kg |
| Suav | 1kg / hnab 10kg / thoob 20kg / Thoob |
| Ntawv muaj | ISO9001 |
| Txee lub neej | 24 Lub Hlis |
| Moq | 100 g |
Yam ua hauj lwm
L - pen - Oh}} {4 {4 {4 {{4 {{4} Nws cov qauv molecular, suav nrog Chiral Center, cov pab pawg thiol (- amino pab pawg, ua rau nws ua lub luag haujlwm tseem ceeb hauv kev kho mob kom muaj kev txhim kho kev txhim kho kev tsim kho.
Hauv cov ntawv thov kev kuaj mob ncaj qha, l - penicillamine cov khoom pov thawj classic thiab irchupraceable pharmical kev ua si. Raws li ib tug zoo li cov hlau chelating, nws tuaj yeem tsim cov dej khov kho ions xws li tooj liab ntau xws li tooj liab, thiab muaj cov mercury hauv lub raum. Cov xeeb ceem no ua rau nws ua ntej {4 4}} kab tshuaj rau kev kho Wilson tus kab mob, ib qho kws tooj liab kev ua tsis zoo. Lub caij no, nws tseem yog ib qho kev xaiv tseem ceeb rau kev kho cstinuria, raws li nws pawg thiol ua cov cysteine nrog cysteine, txo qhov kev pheej hmoo ntawm cov kev tso zis pob zeb pob zeb. Ib qho ntxiv, raws li qeeb ua rau tiv thaiv cov tshuaj tiv thaiv kab mob rheumatic t lymphoids muaj nuj nqis
Hauv kev thaj teb kev txhim kho kev tsim kho tshiab, tus nqi ntawm l-} penicillamine yog qhov tseem ceeb ntawm cov khw muag tshuaj muaj kev nce qib. Nws molecules yog cov modules zoo tagnrho rau kev tsim kho cov kab bioxules tsim molecules. Ib qho piv txwv tseem ceeb yog tias nws ua haujlwm hluavtaws tseem ceeb rau Johnson thiab Johnson txoj kev loj hlob rau tus tseem ceeb peptide peptide. Tseem ceeb tshaj, L-Penicillamine yog cov tseem ceeb chiral intermediate rau cov synthesis ntawm ib qho kev tiv thaiv tus kabmob HIV-1 (xws li JE-2147 ntawm qhov chaw kuaj mob theem). Hom tshuaj no qhia muaj zog anti pab muaj peev xwm los ntawm kev ua pa rov qab. Tsis tas li ntawd, nws cov derivatives kuj tau ua cov txheej txheem tseem ceeb hauv kev txhim kho cov tshuaj tiv thaiv kab mob (xws li SD-3321), ua rau muaj kev lag luam kev lag luam.
Ntim thiab Xa Tawm

Ntim hauv 1kg / hnab 10kg / Thoob 20kg / Thoob
Tsev tsim khoom
Peb Lub Hoobkas & Kev Siv Tshuaj
TNN ua rau koj lub neej zoo dua.




Vim li cas koj thiaj xaiv TNN



Cim npe nrov: L - tus cwj mem {1} Oh He} Oh Cas 1113-41-3, Tuam Tshoj Chaw Tsim Tshuaj, Lag Luam Wholesale, Tsawg tus nqi, tus nqi qis, qauv dawb









